1. Úvodní stránka
  2. Adventure golf

Adventure golf

Adventure golf je oblíbeným rekreačním i profesionálním sportem, a především rodinnou zábavou. Je to v podstatě klasický golf zmenšený do velikosti minigolfových drah. Způsob hry je ale zcela odlišný. Klasické překážky známé z minigolfu jsou zde nahrazeny různými terénními nerovnostmi, vyvýšeninami, boulemi, vodními pastmi a písečnými bunkry – stejně jako u golfu. Adventure Golf se hraje na umělé golfové trávě a hráči během hry smí nebo dokonce musí chodit po drahách. Hřiště zároveň připomíná odpočinkovou reprezentativní zahradu.

Ke hře na umělé trávě je povolen pouze jeden typ míčků, a to míčky golfové. Jednotlivé jamky jsou různorodé a jejich délky se pohybují od dvou do 80 metrů, šířka do 5 metrů. Mantinely tvoří malé cihličky, které nejsou absolutně hladké, a proto odraz není pokaždé pravidelný.

Míčky i golfové hole je možné zapůjčit na recepci.

Areál bude splňovat veškeré požadavky, normy a standardy pro pořádání turnajů a soutěží WPA, US PMGA, CZ PMGA a bude certifikován Czech ProMinigolf Association.

Adventure golf je výborným relaxem a zábavou pro chvíle strávené s přáteli, aktivním odpočinkem a možností užít si pohodu při této nenáročné sportovní aktivitě.

Přijďte si zahrát. Těšíme se na vás!

A jaká jsou vlastně pravidla Adventure golfu?

Číst více...