Máme znovu otevřeno! Jaká pravidla platí?

 MMM6007-HDRVážení návštěvníci,

v současné době máme otevřeno! Můžete si tak zahrát Adventure golf, dát si do těla ve fitness, zacvičit si jógu, osvěžit se v naší kavárně a na konci dne si dopřát masáž nebo rovnou privátní wellness. Zkrátka máme k dispozici veškeré služby, které centrum nabízí, kromě jednoho dočasného omezení:

Stavte se na výbornou kávu, koktejly ze sezónního ovoce, zacvičte si ve fitku či na skupinových lekcích (které se za příznivého počasí konají venku) nebo si přijďte zahrát Adventure golf. Šatny jsou přístupné.

Jaká je otvírací doba centra?

  • Pondělí - pátek od 7:00 do 22:00
  • Sobota - neděle od 9:00 do 22:00

Otvírací doba platí pro celé centrum. EMS a masáže budou podle objednání k dispozici i mimo otevírací dobu. EMS a masáže objednávejte na +420 565 555 980.

V centru platí tato opatření:

1. Respirátory
Je povinnost nosit respirátor v prostorách wellness centra, mimo sauny, vířivku, sprchy, ochlazovací bazén, venkovní prostory a během konzumace občerstvení.

2. Rozestupy 2 m

Návštěvníci jsou povinni udržovat rozestupy alespoň 2 metry, nejde-li o osoby ze společné domácnosti.

3. Sauny na min. 80°C a ledové studny mimo provoz

Minimální teplota saun je 80 °C, bez využití krystalického ochlazování a ledových studen.

4. Testy, očkování či prodělání onemocnění

  • Návštěvník absolvoval nejdéle před 7 dny PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2
  • nebo nejdéle před 72 hodinami Antigenní test s negativním výsledkem
  • nebo osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování
  • od aplikace první dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle SPC nejméně 22 dní, ale ne více než 9 měsíců, pokud byla aplikována druhá dávka
  • od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní, ale ne více než 9 měsíců,
  • nebo osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19 a neuplynulo u ní od posledního pozitivního testu více než 180 dní.

Platnost dárkových poukazů, které jste nemohli vyčerpat z důvodu vládou nařízeného lockdownu, se prodlužuje do 31. 12. 2021.

Těšíme se na vás!