Masáže

V našem salonu si můžete vybrat z několika typů masáží (relaxační, sportovní, regenerační, celotělovou, detoxikaci celého těla a odvodnění, a nebo masáž "Umění doteku").

Na masáže se objednávejte telefonicky na čísle 731 065 557.

Cena masáže:

  • 60 min - 849 Kč - masáž dle Vašeho výběru (relaxační, sportovní, regenerační)
  • 105 min - 1400 Kč - masáž dle Vašeho výběru (detoxikace těla a odvodnění, celotělová)

 

Relaxační masáží dochází k uvolnění svalů. Je intenzivní, ale jemnější a pomalejší než klasická regenerační masáž. Terapie probíhá v místnosti s příjemným světlem a při poslechu relaxační hudby.

Máte po náročném tréninku a cítíte se unavení?
Sportovní masáž je proto ideálním prostředkem pro zahnání únavy, pomáhá při ztuhlosti svalstva a prokrvuje svaly. Je složená z uspořádaného souboru vhodných masérských hmatů, které mají připravit sportovce jak z fyzické, tak z psychické stránky na podání určitého sportovního výkonu, popřípadě mají za úkol zbavit sportovce únavy a přispět k jeho zotavení.

Trápí Vás bolest zad, kloubů nebo celého těla?
Regenerační masáž působí na hlouběji uložené svaly, uvolňuje napětí a odstraňuje jejich ztuhlost. Rovněž uvolňuje a natahuje svaly, které se napětím stáhly a zkrátily. Pomáhá tak obnovit přirozenou pružnost těla. Současně zmírňuje psychické napětí a obnovuje duševní rovnováhu.

Celotělová masáž uvolní zatuhlé svalstvo, odplaví stres uložený ve svalech, povzbuzuje tok energie v těle a tím dochází k uvolnění toxinů a odpadu.

Trápí Vás pomerančová kůže alias celulitida? Potřebujete se zbavit přebytečné vody a nevíte si rady?
Vyzkoušejte populární masáž detoxikace celého těla a odvodnění, která umožňuje odstraňování celulitidy a přebytečné vody v těle. Tato masáž díky zlepšení proudění mízy přispívá k odvádění nečistot z krve. Pomocí této jemné techniky lze zbavit tělo otoků a vyřešit tak zdravotní problémy.