Masáže

V našem salonu si můžete vybrat z několika typů masáží (relaxační, sportovní, regenerační, celotělovou, detoxikaci celého těla a odvodnění, a nebo masáž kávovými kameny).

Na masáže se objednávejte telefonicky na čísle 731 065 557.

Cena masáže:

  • 30 min - 490 Kč - masáž dle Vašeho výběru (krční páteř, záda, dolní končetiny a chodidla)
  • 60 min - 849 Kč - masáž dle Vašeho výběru (relaxační, sportovní, regenerační, lávové kameny)
  • 105 min - 1400 Kč - masáž dle Vašeho výběru (detoxikace těla a odvodnění, celotělová)

 

Masáž krční páteře a zad napomáhá zmírňovat obtíže spojené s bolestmi hlavy, migrénozní stavy či zlepšovat prokrvení oblasti šíje. Díky uvolnění spádových oblastí napomáhá ulevovat bolestem v ramenou a rukou.

Masáž dolních končetin a chodidel. Víte, proč vám prospěje? Ulevíte celému tělu - podle principu akupresury a reflexní terapie se na chodidlech nachází body, které odpovídají orgánům v lidském těle. Masáží je stimulujeme. Stlačováním a hlazením příslušných bodů lze nejen vyvážit energetickou rovnováhu vnitřních orgánů, ale i rozproudit tok energie v těle, a tak navodit pocit uvolnění.

Relaxační masáží dochází k uvolnění svalů. Je intenzivní, ale jemnější a pomalejší než klasická regenerační masáž. Terapie probíhá v místnosti s příjemným světlem a při poslechu relaxační hudby.

Masáž lávovými kameny. Ze zdravotních účinků se lávový kámen používá zejména při masážích na prokrvení těla, pro snížení svalového napětí, posílení imunity a pro zklidňující a relaxační účinky. Lávový kámen dále zmírňuje bolesti, záněty a otoky, příznivě působí na zažívání a detoxikuje organismus.

Máte po náročném tréninku a cítíte se unavení?
Sportovní masáž je proto ideálním prostředkem pro zahnání únavy, pomáhá při ztuhlosti svalstva a prokrvuje svaly. Je složená z uspořádaného souboru vhodných masérských hmatů, které mají připravit sportovce jak z fyzické, tak z psychické stránky na podání určitého sportovního výkonu, popřípadě mají za úkol zbavit sportovce únavy a přispět k jeho zotavení.

Trápí Vás bolest zad, kloubů nebo celého těla?
Regenerační masáž působí na hlouběji uložené svaly, uvolňuje napětí a odstraňuje jejich ztuhlost. Rovněž uvolňuje a natahuje svaly, které se napětím stáhly a zkrátily. Pomáhá tak obnovit přirozenou pružnost těla. Současně zmírňuje psychické napětí a obnovuje duševní rovnováhu.

Celotělová masáž uvolní zatuhlé svalstvo, odplaví stres uložený ve svalech, povzbuzuje tok energie v těle a tím dochází k uvolnění toxinů a odpadu.

Trápí Vás pomerančová kůže alias celulitida? Potřebujete se zbavit přebytečné vody a nevíte si rady?
Vyzkoušejte populární masáž detoxikace celého těla a odvodnění, která umožňuje odstraňování celulitidy a přebytečné vody v těle. Tato masáž díky zlepšení proudění mízy přispívá k odvádění nečistot z krve. Pomocí této jemné techniky lze zbavit tělo otoků a vyřešit tak zdravotní problémy.