Pravidla rezervačního systému

Rezervaci na skupinovou lekci může provést pouze osoba starší 15ti let. Rezervaci privátního wellness pouze osoba starší 18ti let. Vstup nezletilým osobám do privátního wellness bude umožněn pouze v doprovodu rodičů nebo jejich zákonných zástupců.

Pro první rezervaci je nutná registrace klienta na recepci nebo online přes webový portál a dobití minimální částky v hodnotě dané hodiny nebo požadované služby.
Registrace není nutná při předchozí nebo okamžité úhradě služby hotově, nebo bezhotovostně.

Rezervaci privátního wellness je možno zrušit nejpozději 12 hodin předem. Při pozdějším zrušení rezervace bude účtován storno poplatek ve výši 50 % z ceny objednané služby. Při zrušení rezervace méně než 6 hodin před rezervovaným termínem bude účtován poplatek ve výši 100 % z ceny objednané služby.
Při odhlášení, nebo zrušení rezervace na cvičební lekci bude účtován storno poplatek ve výši:

  • 6 hodin předem 20 % z ceny
  • 3 hodiny předem 50 %
  • 1 hodina předem 100 %

Pokud se objednaný klient na lekci nedostaví, nezruší rezervaci nebo se neomluví, je penalizace 100 % z ceny rezervované lekce.

Skupinová lekce se uskuteční, pokud budou přihlášeni minimálně 3 účastníci. Při nižším počtu bude lekce zrušena. Neplatí pro lekce v crossfitu.

Provozovatel centra si vyhrazuje právo Vaši rezervaci zrušit bez udání důvodů. Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu instruktora u jednotlivých cvičebních lekcí. Provozovatel má právo kdykoliv změnit podmínky veškerých rezervací.