Masáže

V našem salonu si můžete vybrat z několika typů masáží.

Na tyto masáže se objednávejte telefonicky.

 • 30 min - 490 Kč - masáž dle Vašeho výběru (krční páteř, záda, dolní končetiny a chodidla) tel. 731 065 557
 • 60 min - 849 Kč - masáž dle Vašeho výběru (relaxační, sportovní, regenerační, lávové kameny) tel. 731 065 557
 • 90 min - 1400 Kč - aromaterapeutická masáž dle Vašeho výběru (aroma masáž celého těla nebo anticelulitidní) tel. 604 584 888
 • 105 min - 1400 Kč - masáž dle Vašeho výběru (detoxikace těla a odvodnění, celotělová)tel. 731 065 557

 

Masáž krční páteře a zad napomáhá zmírňovat obtíže spojené s bolestmi hlavy, migrénozní stavy či zlepšovat prokrvení oblasti šíje. Díky uvolnění spádových oblastí napomáhá ulevovat bolestem v ramenou a rukou.

Masáž dolních končetin a chodidel. Víte, proč vám prospěje? Ulevíte celému tělu - podle principu akupresury a reflexní terapie se na chodidlech nachází body, které odpovídají orgánům v lidském těle. Masáží je stimulujeme. Stlačováním a hlazením příslušných bodů lze nejen vyvážit energetickou rovnováhu vnitřních orgánů, ale i rozproudit tok energie v těle, a tak navodit pocit uvolnění.

 

 

Relaxační masáží dochází k uvolnění svalů. Je intenzivní, ale jemnější a pomalejší než klasická regenerační masáž. Terapie probíhá v místnosti s příjemným světlem a při poslechu relaxační hudby.

Masáž lávovými kameny. Ze zdravotních účinků se lávový kámen používá zejména při masážích na prokrvení těla, pro snížení svalového napětí, posílení imunity a pro zklidňující a relaxační účinky. Lávový kámen dále zmírňuje bolesti, záněty a otoky, příznivě působí na zažívání a detoxikuje organismus.

Sportovní masáž je proto ideálním prostředkem pro zahnání únavy, pomáhá při ztuhlosti svalstva a prokrvuje svaly. Je složená z uspořádaného souboru vhodných masérských hmatů, které mají připravit sportovce jak z fyzické, tak z psychické stránky na podání určitého sportovního výkonu, popřípadě mají za úkol zbavit sportovce únavy a přispět k jeho zotavení.

Regenerační masáž působí na hlouběji uložené svaly, uvolňuje napětí a odstraňuje jejich ztuhlost. Rovněž uvolňuje a natahuje svaly, které se napětím stáhly a zkrátily. Pomáhá tak obnovit přirozenou pružnost těla. Současně zmírňuje psychické napětí a obnovuje duševní rovnováhu.

Celotělová masáž uvolní zatuhlé svalstvo, odplaví stres uložený ve svalech, povzbuzuje tok energie v těle a tím dochází k uvolnění toxinů a odpadu.

Detoxikace celého těla a odvodnění, tato masáž umožňuje odstraňování celulitidy a přebytečné vody v těle, díky zlepšení proudění mízy přispívá k odvádění nečistot z krve. Pomocí této jemné techniky lze zbavit tělo otoků a vyřešit tak zdravotní problémy.

 

 

Aromaterapeutická masáž je starodávná technika, která využívá léčivé síly rostlinných esencí k podpoře celkového zdraví a pohody. Při této masáži se kombinuje jemný tlak s použitím vybraných éterických olejů, které mají specifické účinky na tělo a psychiku. Tato metoda spojuje sílu doteku a léčivých vlastností olejů, které společně poskytují harmonii a rovnováhu vašemu tělu i mysli.

 • Relaxace svalů: Jemný tlak a hřejivé vlastnosti éterických olejů pomáhají uvolnit napětí a bolest ve svalstvu, což vede k okamžitému pocitu uvolnění a pohody.
 • Zlepšení krevního oběhu: Stimulace krevního oběhu přispívá k lepšímu přísunu živin a kyslíku do tkání, což podporuje regeneraci a detoxikaci těla. 
 • Zklidnění mysli: Aromaterapeutické oleje mají také silné účinky na psychiku. Pomáhají snižovat úzkost, stres a podporují duševní klid a rovnováhu.
 • Omlazení pokožky: Některé éterické oleje mají hydratační, antioxidační a regenerační vlastnosti, které posilují a omlazují pokožku, čímž zanechávají vaši pleť hebkou a osvěženou.

Tyto aromaterapeutické masáže jsou přizpůsobeny individuálním potřebám každého klienta. Při každé návštěvě si můžete vybrat ze široké škály éterických olejů, které odpovídají vašim preferencím a potřebám. Navíc se můžete těšit na klidné a relaxační prostředí, které vám pomůže úplně se odreagovat a nabrat novou energii.

Anticelulitidní masáž je účinná metoda k redukci celulitidy a zlepšení vzhledu pokožky. Při této masáži se využívají speciální techniky manipulace s kůží a podkožními tkáněmi, které podporují krevní oběh a lymfatický systém. Kombinace této masáže s použitím esenciálních olejů přináší ještě větší účinek a přínos pro pokožku.
Esenciální oleje jsou koncentrované rostlinné extrakty, které mají mnoho pozitivních účinků na pokožku a celkovou pohodu. Tyto bylinné směsi olejů mají detoxikační vlastnosti a pomáhají odstraňovat nahromaděné toxiny v těle, které mohou být jednou z příčin vzniku celulitidy. Jejich použitím se také zvyšuje relaxační účinek masáže a přináší příjemnou vůni, která má blahodárný vliv na duševní stav klienta. Tyto oleje mají také termogenní účinek, což podporuje spalování tuků a zlepšuje mikrocirkulaci v pokožce, což může vést k viditelnému snížení celulitidy.  

Jak tato masáž probíhá:

 • před masáží se pokožka čistí a otevírají se póry pomocí teplého obkladu.
 • masérka aplikuje přírodní peeling, který jemně odstraňuje odumřelé buňky a připravuje pokožku na masáž.
 • používá kvalitní směsi esenciálních olejů, přikládá baňku na problematické oblasti a provádí masáž s důrazem na rozproudění lymfatického systému, což posiluje účinky terapie.

Pro dosažení optimálních výsledků je doporučeno tuto masáž opakovat v pravidelných intervalech.

Tyto dvě procedury probíhají pouze o víkendu.

 

Zážitková saunová masáž

IMG-20240218-WA0008Vstupte do světa dokonalé harmonie, kde se proplétají prožitky saunování a blahodárné účinky aroma masáží. Naše zážitkové saunové masáže vytvářejí jedinečný zážitek, který nejen uvolňuje svaly a podporuje relaxaci, ale také poskytuje přidané výhody pro vaše celkové blaho.
V našem wellness centru si můžete užít hřejivé objímání sauny, kde se teplo prolne s pohyby odborné masérky, používající kvalitní esenciální oleje od firmy Bewit.

Tato sauna je vyhrazena pouze pro naše zážitkové masáže, aby vytvořila unikátní atmosféru pro vaše relaxační zážitky s teplotou 55°C.

 

Esenciální oleje nejen posilují efekt masáže, ale také přinášejí unikátní vlastnosti. Levandule pro hlubokou relaxaci a uklidnění mysli, eukalyptus pro osvěžení dýchacích cest nebo citrusové vůně pro povzbuzení a dodání energie. Každý olej je pečlivě vybrán pro své terapeutické účinky a schopnost synergicky působit v horkém prostředí zážitkové sauny.

Saunové masáže s použitím esenciálních olejů nejen stimulují krevní oběh a uvolňují svalové napětí, ale také podporují detoxikaci těla a zlepšují celkovou pohodu. Tyto procedury nejsou jen o péči o tělo, ale také o návratu k přírodě a uvolnění mysli v prostředí plném vůní, které posílí váš zážitek.

Přijďte a objevte jedinečnou kombinaci zážitkových saunových masáží s aromaterapií, dostupnou pouze ve našem wellness centru, kde se setkává teplotní terapie se silou přírodních vůní. Vaše tělo a mysl vám budou vděčné za tuto výjimečnou péči.

KDY: KAŽDÝ PÁTEK

Na tuto zážitkovou masáž je třeba se objednat na naší recepci tel. 565555980.

Máte na výběr ze dvou variant:

 • 20 min masáž šíje nebo
 • 20 min masáž nohou

Cena masáže: 550,- Kč*

*Cena nezahrnuje vstup do veřejného wellness, vstup je nutné přikoupit (na min. 1 hod.). Při odchodu z wellness Vám nebude účtován poplatek za překročené minuty.

Časy rezervací zážitkové saunové masáže - každý pátek:

 • 17:00
 • 17:40
 • 18:20
 • 19:00
 • 19:40
 • 20:20

Chcete někomu zážitkovou masáž věnovat? Máme pro vás připraven dárkový poukaz, který můžete zakoupit na našem e-shopu.