Jak funguje nákup kreditu či vstupenek a jak se rezervovat?

Nákup s přihlášením

Po přihlášení si vyberete službu v našem e-shopu, kterou uhradíte online platební kartou. Po platbě se navýší váš kredit v hodnotě zakoupené služby, přijde vám potvrzující email o úspěšné transakci s osobním unikátním QR kódem, který patří k vašemu účtu. Pro využití služby předáte obsluze QR kód a to, buď v tištěné, nebo mobilní verzi.
Při zakoupení zvýhodněného balíčku, např. 10 vstupů do fitness za 850 Kč se vaše částka navýší o 50 Kč, váš výsledný stav na účtu tedy bude činit 900 Kč.
1 kredit = 1 CZK
Zvýhodněnou částku kreditu je zakázáno využít na jinou službu, než na kterou byl tento kredit poskytnut.

Výhody nákupů s přihlášením:

  • Pokud budete nakupovat s přihlášením můžete používat pouze jeden QR kód identifikující Váš účet a nemusíte tedy vyhledávat QR kódy konkrétní vstupenky. Dále máte ve Vašem profilu přehled o stavu účtu (kredit/vstupenky) a také historii a přehled čerpání vstupů a přehled čerpání.
  • Pokud nakupujete bez přihlášení je nutné vždy dohledat konkrétní vstupenku (e-mail se vstupenkou) a vstupovat do areálu na základě QR kódu této vstupenky. Pokud budete mít vstupenek více je vždy nutné dohledat konkrétní nevyčerpanou vstupenku, což může být časově náročné a nepohodlné.

Pokud ještě u nás nemáte účet, registrujte se ZDE.

Nákup bez přihlášení

Vyberete službu v našem e-shopu, kterou uhradíte online platební kartou.
Po úspěšné platbě přijde potvrzující email o úspěšné transakci s QR kódem, který je vaší vstupenkou. Pro využití služby předáte obsluze QR kód a to, buďto v tištěné, nebo mobilní verzi.

Rezervace na skupinovou lekci bez přihlášení

Po zakoupení FITNESS SKUPINOVÉ LEKCE vám přijde na email poskytnutý v objednávce QR kód, nad kterým se nachází číslo vstupenky/kreditu začínajícím na písmeno E (např. E201036182010 )
V sekci Obsazenost centra a rezervace lekcí vybereme požadovanou lekci, na kterou budeme chtít vytvořit rezervaci. Kódem vstupenky se rozumí číslo vstupenky.
Po vyplnění všech příslušných údajů a odesláním formuláře přijde potvrzení rezervace s QR kódem na email.
S QR kódem, a to buď v tištěné nebo mobilní verzi, se dostavíte na recepci podle času a data uskutečnění lekce.

Rezervace na skupinovou lekci s přihlášením

Pro úspěšnou rezervaci skupinové lekce je zapotřebí kredit v minimální hodnotě ceny požadované lekce.
Kredit zakoupíte v eshopu v sekci skupinové lekce a rezervaci provedete po prokliknutí na Obsazenost centra a rezervace lekcí.
Po vyplnění všech příslušných údajů a odesláním formuláře přijde potvrzení rezervace s QR kódem na email.
S QR kódem, a to buď v tištěné nebo mobilní verzi, se dostavíte na recepci podle času a data uskutečnění lekce.

Pro ostatní dotazy a připomínky nás prosím kontaktujte telefonicky na recepci 565 555 980.

Všechny podmínky rezervace a storna jsou k vidění na recepci centra nebo podrobná pravidla rezervací a storna si můžete přečíst zde.