Skupinové lekce

V našem centru jsou pro vás připraveny dva cvičební sály (malý a velký) pro skupinové lekce, ve kterých se můžete rezervovat na např. tyto druhy cvičení:

  • Ženy ve fitness -  skupinové cvičení pro ženy přímo ve fitness. Naučte se správně cvičit na strojích, využívat balanční pomůcky, expandery, činky a poraďte se ohledně stravy, jídelníčku, doplňků výživy. Při větším počtu zájemkyň probíhá lekce ve velkém cvičebním sále nebo v crossfitu. V případě zájmu kupujte tento typ vstupenky 
  • TRX závěsný systém - funkční cvičení s vlastní vahou pomocí závěsného systému TRX vhodné jak pro začátečníky, tak pokročilé cvičence. 
  • Jóga a principy zdravého pohybu - v této lekci jógy se zaměříme na dech a principy stabilizace trupu. Budeme se hýbat, hrát si a zkoumat jógové ásany. Někdy bude lekce hodně pomalá a relaxační, někdy více dynamická. Vždy podle přání…
  • Power jóga - představuje dynamický styl cvičení jógy, který efektivně zapojuje celé tělo. V lekci dochází k protažení svalových skupin, které jsou běžně zkrácené, tvarují se problémové svalové partie, upravuje se množství podkožního tuku a účinně se vyrovnává svalová nerovnováha. Pro začátečníky i pokročilé.

Skupinová lekce se uskuteční, pokud budou přihlášeni minimálně 3 účastníci a je nutné se rezervovat alespoň 3 hodiny předem před začátkem cvičení. Při nižším počtu bude lekce zrušena.

Na ranní lekce je nutno se rezervovat 1 den předem.

Na odpolední lekce je nutno se rezervovat do 14 hod v den, kdy probíhá lekce.

Platný aktuální rozvrh jednotlivých lekcí a přesný čas najdete v pravém horním rohu " Obsazenost centra a rezervace lekcí" - Skupinové lekce - Velký a malý sál nebo Crossfit a fitness".