Antiaging ošetření obličeje a těla

Zpevněte, detoxikujte a získtejte mladistvější vzhled. Nabízíme 3 typy ošetření podle toho, kterou partii Vašeho těla chcete vylepšit. Vyberte si a vyzkoušejte jej doslova na vlastní kůži :)

Vybírat můžete z těchto typů ošetření:

  • Antiaging ošetření obličeje
  • Antiaging ošetření obličeje, krku a dekoltu
  • Antiaging ošetření 1 partie těla (vybrat si můžete 1 z těcho partií - břicho, přední strana stehen, zadníní strana stehen vč. hýždě, tricepsy nebo prsa)

Ošetření je vhodné pro muže i ženy.

Obličej - čištění, zpevnění, detoxikace, omlazení, zjemnění vrásek, pozastavení pigmentace

Proces spočívá v hloubkovém čistění a pozastavování stárnutí, díky galvanickému proudu, který zvedá propustnost buněčných membrán a tím se všechny procesy a látkové výměny v kůži dějí rychleji. Je tak zajištěna regenerace. Polarizace nám pomáhá dostávat do kůže bioaktivní látky čímž se zvýší a prodlouží jejich účinnost. Speciálními tahy zároveň detoxikujeme podkoží.
Celkově dochází ke zpevnění a omlazení kontur obličeje.

Tělo - anticelulitní ošetření, zpevnění, detoxikace, tvarování, relaxace

Galvanizace je proces, který zvyšuje propustnost buněčných membrán, tím se všechny procesy a látkové výměny v kůži dějí rychleji a tím je docílena regenerace. Díky pulzujícímu stejnosměrnému proudu jdou tyto účinky až do svalů. Dále tímto proudem efektivně, ale neinvazivně zapracujeme bioaktivní látky hluboko do kůže, kde se tímto procesem zvyšuje a prodlužuje jejich účinnost.
Díky speciálním tahům zároveň tvarujeme tělo.