Blog

MASÁŽ UMĚNÍ DOTEKU

Představujeme Vám naši novou masérku Klárku, která přichází s novinkou masáž Umění doteku.

A co to vlastně je?

Jedná se o jemnou pečující hladivou masáž plnou láskyplných doteků, při které si dokonale odpočine celé Vaše tělo a Vy se rozplynete blahem. Během masáže zažijete uctění úvodním rituálem a následné hýčkání horkými žínkami, hebkými předměty a olejovou masáží.

 • Délka masáže je 105 min.
 • Cena 1 400 CZK.

Klárka Vám bude k dispozici v sobotu, neděli a v pondělí.
Info o možných rezervacích na recepci – tel. 565 555 980

A1-177ON1 002Klárka

PRONÁJEM VEŘEJNÉHO WELLNESS

20221024 120208_wellnessNabízíme možnost pronájmu veřejného wellness na 2 hod mimo otevírací dobu.

Cena je vždy stanovena pro maximální uvedený počet lidí, při menším počtu lidí zůstává cena beze změn.

Pro rezervaci stačí zavolat na naší recepci +420 565 555 980

Číst více...

Pravidelné saunové ceremoniály

Jana a_JanaPořádáme pravidelné saunové ceremoniály každý čtvrtek a neděli.

 

Postarají se o vás naše saunérky Janča a Janča. Těšit se můžete jak na klasické saunové ceremoniály, kouřové rituály, herbal procedury, ale i na tělové peelingy. Postaráme se o vaše tělo a duši. Přijďte k nám načerpat pozitivní energii a ponořit se do vůní květin, stromů, bylin či exotického koření.  Kromě vysoce kvalitních éterických olejů využíváme i hydroláty či ručně sbírané přírodniny. K péči o vaši pokožku připravujeme vlastní peelingy vždy s konkrétním využitím.

 

Těšíme se na vás.

Číst více...

Od 16.4. spouštíme lekce TRX

TRX JANA

 

Pro koho je cvičení vhodné? Pro všechny :-) Pro ženy i muže, začátečníky i pokročilé.

 

 

 

Co je TRX a jaké jsou hlavní výhody?

TRX je závěsný systém, kterým lze:

 • efektivně posílit všechny svalové partie
 • zpevnit střed těla
 • zlepšit fyzickou kondici 
 • krásně vytvarovat postavu.

Dřepy, přítahy, výpady, kliky nebo "angličák", to vše se jednoduše naučíte pomocí jediné pomůcky TRX. Přijďte vyzkoušet s naší trenérkou Jančou.

Oslavou ve wellness centru docílíte nezapomenutelného zážitku

 MMM6170-cropPlánujete nějakou soukromou oslavu, firemní akci či školení? V Beauty&Beast vám zajistíme kompletní servis. Poskytneme prostory s kapacitou až 70 lidí, catering a obsluhu. Pokud budete chtít, můžete si pronajmout celé naše centrum a užít si tak nezapomenutelnou party s golfem i wellness.

Číst více...

Suplementy na posílení imunity

zinzino 1Nejlepší obrana proti rýmě a nachlazení je prevence. Doporučujeme zařadit výše uvedené suplementy pro celkové zdraví a posílení imunity.

 • Zinzino balance oil - dokonalý přírodní doplňek stravy pro rovnováhu polyfenolů a omega kyselin. Nejlepší rybí olej z volně žijících drobných ryb v kombinaci s vitamínem D3 a olivových polyfenolů. TOP produkt mezi omega 3.
 • Xtend - multivitamín na posílení imunity a zdraví obohacený o beta-glukany,obsahuje 22 základních vitamínů a minerálů,které příznivě působí na svaly a kosti.
 • Zinobiotic - směs osmi přírodních zdrojů vlákniny,pomáhá regulovat tvorbu cukru v krvi po jídle a udržovat zdravou hladinu cholesterolu.
 • Vitamín C - podpora imunity,antioxidační vlastnosti,protizánětlivé účinky. Dávka je navíc obohacena o komplex bioflavonidů.
 • Nexgen - top multivitamínový komplex na českém trhu s obsahem všech důležitých složek v chelátové formě s nejlepší využitelností pro tělo.

Chcete vědět víc ohledně suplementů? Kontaktujte naši trenérku Janču na tel. +420 608 435 844

Spolupracujeme s Kulturistika.com

kulturistikaCZUžíváte doplňky výživy, rádi mlsáte zdravě, sháníte sportovní vybavení, pomůcky, a nebo vybíráte oblečení do fitka? Máme pro vás skvělou zprávu! Nově spolupracujeme s jedním z největších internetových e-shopů sportovní a zdravé výživy a doplňků pro fitness - Kulturistika.com.

Nakupujte přes nás za internetové ceny, využívejte pravidelné akce 1+1, týdenní akce, neplaťte poštovné a vyberte si pro sebe a své fitness cíle to nejlepší.

Více informací na recepci:
+420 565 555 980
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.