Blog

Workshop „Beauty and fit s Jančou“

Zúčastněte se aktivního dopoledne pod vedením trenérky Janči.IMG-20210523-WA0019 1

Na co se můžete těšit:

  • hodinu a půl intenzivního cvičení s využitím pomůcek TRX step stupínků, balančních podložek, expanderů a samozřejmě nebude chybět ani ochutnávka suplementů vhodná po tréninku.

 

Po cvičení proběhne seminář o zdravém životním stylu, vhodném jídelníčku, doplňků výživy a doporučení pohybových aktivit v rámci vašich cílů. Dále můžete využít i možnost výhodnějšího měření na přístroji InBody 370s, kde přesně zjistíte, jaké máte složení těla, množství svalové hmoty a tuku, svalovou vyváženost, hodnotu bazálního metabolismu a spoustu dalších důležitých informací, protože váha je jen číslo.

Číst více...

Akční září, kdo se změří :)

20210908 093954Máte zájem vyhrát poukaz v hodnotě 500 Kč na služby v Beauty&Beast?

Objednejte se na podrobnou analýzu složení těla přístrojem InBody 370 s v měsíci září a zařaďte se tak do soutěže o poukaz, který můžete využít na fitness, EMS, wellness, golf či osobní tréninky. Akce se vztahuje na „základní měření", „kontrolní měření" a nebo „rozšířené měření".

Objednávejte přes tel. číslo 608 435 844.

#BEACTIVE DAY Fitness day v Beauty&Beast 23. 9.

 MMM6007-HDR_copy#BEACTIVE DAY Fitness day v Beauty&Beast

Jsme součástí Evropského týdne sportu, který tradičně odstartuje 23.9.2021 a právě v tento den budete mít možnost zacvičit si zcela zdarma! Těšit se můžete na ukázky skupinových lekcí Fit Fun Tabata, Jóga, Ženy ve fitness nebo si vyzkoušet speciální trénink EMS a také vám představíme cvičení s vlastní váhou Street workout.

#BEACTIVE DAY, den otevřených dveří českého fitness sektoru.

Číst více...

Spolupracujeme s Kulturistika.com

kulturistikaCZUžíváte doplňky výživy, rádi mlsáte zdravě, sháníte sportovní vybavení, pomůcky, a nebo vybíráte oblečení do fitka? Máme pro vás skvělou zprávu! Nově spolupracujeme s jedním z největších internetových e-shopů sportovní a zdravé výživy a doplňků pro fitness - Kulturistika.com.

Nakupujte přes nás za internetové ceny, využívejte pravidelné akce 1+1, týdenní akce, neplaťte poštovné a vyberte si pro sebe a své fitness cíle to nejlepší.

Více informací na recepci:
+420 565 555 980
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

Máme znovu otevřeno! Jaká pravidla platí?

 MMM6007-HDRVážení návštěvníci,

v současné době máme otevřeno! Můžete si tak zahrát Adventure golf, dát si do těla ve fitness, zacvičit si jógu, osvěžit se v naší kavárně a na konci dne si dopřát masáž nebo rovnou privátní wellness. Zkrátka máme k dispozici veškeré služby, které centrum nabízí, kromě jednoho dočasného omezení:

Stavte se na výbornou kávu, koktejly ze sezónního ovoce, zacvičte si ve fitku či na skupinových lekcích (které se za příznivého počasí konají venku) nebo si přijďte zahrát Adventure golf. Šatny jsou přístupné.

Jaká je otvírací doba centra?

  • Pondělí - pátek od 7:00 do 22:00
  • Sobota - neděle od 9:00 do 22:00

Číst více...

Workshop "Základy výživy" 3. 7. 2021

miska-ovoceWorkshop bude zaměřen na porozumění základním složkám stravy, jak v našem těle fungují, k čemu je využíváme a proč je nutné je konzumovat.

Co se na tomto workshopu dozvíte?

Číst více...

Fitness triky od trenérky aneb „Začněte správně" :-)

Trenérka Beauty&Beast Jana CidlíkováRozhodli jste se cvičit nebo změnit svůj dosavadní životní styl? Přinášíme vám pár tipů a doporučení od naší trenérky Janči, jak správně a hlavně rozumně začít, neztratit motivaci a dojít až k vysněnému cíli. Pamatujte, nikdo předem neví, jestli vámi zvolená cesta bude správná a jednoduchá, a nebo jestli se objeví nečekaná překážka, která vás zbrzdí či dokonce odradí. Nejdůležitější je začít a užít si to za každých okolností. Jednoduchá cesta bude zábavná jízda, ale náročnější vás naučí vytrvalosti, trpělivosti, odhodlání a hlavně při ní získáte cenné zkušenosti, které pak můžete využít ve svůj prospěch. Každá zkušenost se počítá, nic nevzdávejte předčasně a těšte se na výsledek. Tak hurá do toho, posilovny jsou konečně otevřené a léto už je za dveřmi :)

Číst více...