Naši trenéři a trenérky

Eva Havlíček

Eva Havlíček_1

Jmenuji se Eva, a dvě slova, které mě vystihují jsou Jóga a bylinky.
Jógu cvičím celkem 17 let, jsem certifikovanou lektorkou jógy, dle systému Jóga v denním životě, který vytvořil Paramhans svámí Mahéšvaránanda. Zaměřuje se jak na tělo – cvičení ásan, pránájáma, očistné techniky, tak i na mysl a ducha – například jóga nidra či vedené meditace.
Přestože mi napříč životem otevřenost k východnímu způsobu života zůstala, šla jsem klasickým západním směrem – kariéra. Pracovala jsem tehdy v typicky mužských oborech – ve stavebnictví.
Pak ale přišla velká stopka, stres z práce udělal své – počáteční rakovinové nálezy na děložním čípku. Tehdy mi bylo 23 let.
Bylo mi už více než jasné, že si musím vybrat – Kariéra nebo Já.

Číst více...

Lucie Hajná

 Lucie HajnáJsem certifikovaná lektorka jógy a trenérka Dynamické neuromuskulární stabilizace (DNS), konceptu založeném na vývojové kineziologii. Pravidelně se vzdělávám na nejrůznějších specializovaných kurzech a zároveň čerpám z vlastních zkušeností se zdravotně-pohybovými problémy, které mne na tuto cestu přivedly.

Ať už se chcete ve svém těle cítit lépe, odpočinout si od každodenního stresu, zlepšit svou fyzičku nebo se prostě jen tak hýbat, ráda se s vámi potkám na některé z mých lekcí.

Kromě pohybu se věnuji i koučinku, relaxačním technikám a masážím.

Číst více...

Marianna Kušová

IMG 20230225_121632_Mariana

Ahoj, říkají mi Mari, je mi 35 let, vystudovala jsem FTVS (Fakulta tělesné výchovy a sportu) v Bratislavě a jsem mámou dvou dětí.

Práce osobního trenéra mě velice baví, ze všeho nejvíc to, jak naučit lidi správně cvičit a motivovat k dosažení cílů, které si stanovili.

Pomůžu vám zhubnout, přibrat na svalové hmotě, získat sílu, zlepšit držení těla nebo odstranit bolesti zad, díky cvičení.

Třináct let se věnuji také úpravě jídelníčků a nastavení cílené výživy pro váš správný progres a ty nejlepší výsledky.

Ráda také poradím maminkám při potížích s diastázou, zpevnění pánevního dna.

Číst více...

Hynek Sklenský

IMG-20211220-WA0000

Cvičení ve fitness se věnuji více jak 12 let. V roce 2017 jsem absolvoval soutěž v kulturistice, kde jsem na mistrovství Moravy a Slezska skončil na 5. místě, kde jsem se pak i kvalifikoval na mistrovství České republiky. Příprava na závody nebyla ani tak moc náročná, jelikož stravu a trénink jsem vždy držel po celý rok, protože mě vždy bavilo, jak se tělo mění a tvaruje, a to mě hnalo dopředu, cvičit dál a držet stravu.

 

Číst více...

Ajka Fingerhutová

FingerhutovaAndrea-v1Sport mám prostě v srdíčku.
Začalo to cyklistikou, která mě baví dodnes. Postupně na ni navazovaly další sporty. Na mateřské ,,dovolené" mi začal sport chybět, a to byl první impuls věnovat se sportu intenzivněji. Zkrátka spojit příjemné s užitečným.
Začalo to kurzem K2 Hiking, pak Fitbox, trenérský kurz a jako prozatím poslední certifikát Miha Bodytec (EMS - elektrická stimulace svalů ).

Číst více...

Janča Cidlíková

CidlikovaJana2Ahoj cvičenci, jmenuji se Janča a jsem amatérský sportovní nadšenec, který miluje pohyb, protože pohyb je lék... Aktivnímu životnímu stylu se věnuji cca 12 let, kdy jsem si poprvé řekla, že bych konečně mohla se sebou ,,něco dělat" a své myšlení jsem proměnila v činy. Nikdy mi nešel žádný sport, v ničem jsem nevynikala a tělocviku jsem se vyhýbala, co to jen šlo.

Číst více...