Naši trenéři a trenérky

Denisa Pólová

PolovaDenisaAktivní životní styl, cvičení a pohyb jsou mojí vášní a neodmyslitelnou součástí života už více než 10 let. Začalo to postupně úpravou stravy, po které jsem se cítila lépe a pokračovalo to radostí z prvních viditelných výsledků cvičení v posilovně. Prošla jsem i soutěžemi v silovém sportu, konkrétně v mrtvém tahu. Dnes už cvičím jen pro radost a pro všechny benefity, které to přináší - lepší zvládání každodenních úkonů, zdraví, větší psychická pohoda. A pevnější zadek :)

Ráda pomůžu i Vám najít zalíbení ve sportu a zdravém životním stylu!

Číst více...

Ajka Fingerhutová

FingerhutovaAndrea-v1Sport mám prostě v srdíčku.
Začalo to cyklistikou, která mě baví dodnes. Postupně na ni navazovaly další sporty. Na mateřské ,,dovolené" mi začal sport chybět, a to byl první impuls věnovat se sportu intenzivněji. Zkrátka spojit příjemné s užitečným.
Začalo to kurzem K2 Hiking, pak Fitbox, trenérský kurz a jako prozatím poslední certifikát Miha Bodytec (EMS - elektrická stimulace svalů ).

Číst více...

Janča Cidlíková

CidlikovaJana2Ahoj cvičenci, jmenuji se Janča a jsem amatérský sportovní nadšenec, který miluje pohyb, protože pohyb je lék... Aktivnímu životnímu stylu se věnuji cca 12 let, kdy jsem si poprvé řekla, že bych konečně mohla se sebou ,,něco dělat" a své myšlení jsem proměnila v činy. Nikdy mi nešel žádný sport, v ničem jsem nevynikala a tělocviku jsem se vyhýbala, co to jen šlo.

Číst více...

Hanka Kratochvílová

KratochvilovaHana-v1Sport mě provází celým mým životem. Prošla jsem si vrcholovou úrovní sportu, ale kvůli zdravotním problémům se zády jsem svou „sportovní kariéru" předčasně ukončila. Poznala jsem tedy i stinnou stránku sportu. Ale možná díky tomu jsem se dostala tam, kde právě jsem. Dnes se věnuji zdravému pohybu a cvičení, které pomáhá odstranit svalové disbalance. Cvičení, které tělu navrací jeho fyziologickou pružnost, a především duševní rovnováhu a zdraví.

Číst více...

Jirka Dostál

Dostaljiri-v1Posilování je mým hlavním koníčkem. Kondičnímu cvičení a naturálnímu formování postavy se věnuji necelých 10 let. Osobně jsem vyzkoušel řadu tréninkových a stravovacích metod. Preferuji dlouhodobě udržitelnou funkční hypertrofii, která má mnoho benefitů i do běžného života.

Budu rád, pokud i Vám přispěji k posunutí se dále ve Vašem tréninkovém procesu nebo k prolomení stagnace. Těším se na případnou spolupráci, rád motivuji ke cvičení a změně životního stylu.

Číst více...