Naši trenéři a trenérky

Marianna Kušová

IMG 20230225_121632_Mariana

Ahoj, říkají mi Mari, je mi 35 let, vystudovala jsem FTVS (Fakulta tělesné výchovy a sportu) v Bratislavě a jsem mámou dvou dětí.

Práce osobního trenéra mě velice baví, ze všeho nejvíc to, jak naučit lidi správně cvičit a motivovat k dosažení cílů, které si stanovili.

Pomůžu vám zhubnout, přibrat na svalové hmotě, získat sílu, zlepšit držení těla nebo odstranit bolesti zad, díky cvičení.

Třináct let se věnuji také úpravě jídelníčků a nastavení cílené výživy pro váš správný progres a ty nejlepší výsledky.

Ráda také poradím maminkám při potížích s diastázou, zpevnění pánevního dna.

Číst více...

Hynek Sklenský

IMG-20211220-WA0000

Cvičení ve fitness se věnuji více jak 12 let. V roce 2017 jsem absolvoval soutěž v kulturistice, kde jsem na mistrovství Moravy a Slezska skončil na 5. místě, kde jsem se pak i kvalifikoval na mistrovství České republiky. Příprava na závody nebyla ani tak moc náročná, jelikož stravu a trénink jsem vždy držel po celý rok, protože mě vždy bavilo, jak se tělo mění a tvaruje, a to mě hnalo dopředu, cvičit dál a držet stravu.

 

Číst více...

Denisa Pólová

PolovaDenisaAktivní životní styl, cvičení a pohyb jsou mojí vášní a neodmyslitelnou součástí života už více než 10 let. Začalo to postupně úpravou stravy, po které jsem se cítila lépe a pokračovalo to radostí z prvních viditelných výsledků cvičení v posilovně. Prošla jsem i soutěžemi v silovém sportu, konkrétně v mrtvém tahu. Dnes už cvičím jen pro radost a pro všechny benefity, které to přináší - lepší zvládání každodenních úkonů, zdraví, větší psychická pohoda. A pevnější zadek :)

Ráda pomůžu i Vám najít zalíbení ve sportu a zdravém životním stylu!

Číst více...

Ajka Fingerhutová

FingerhutovaAndrea-v1Sport mám prostě v srdíčku.
Začalo to cyklistikou, která mě baví dodnes. Postupně na ni navazovaly další sporty. Na mateřské ,,dovolené" mi začal sport chybět, a to byl první impuls věnovat se sportu intenzivněji. Zkrátka spojit příjemné s užitečným.
Začalo to kurzem K2 Hiking, pak Fitbox, trenérský kurz a jako prozatím poslední certifikát Miha Bodytec (EMS - elektrická stimulace svalů ).

Číst více...

Janča Cidlíková

CidlikovaJana2Ahoj cvičenci, jmenuji se Janča a jsem amatérský sportovní nadšenec, který miluje pohyb, protože pohyb je lék... Aktivnímu životnímu stylu se věnuji cca 12 let, kdy jsem si poprvé řekla, že bych konečně mohla se sebou ,,něco dělat" a své myšlení jsem proměnila v činy. Nikdy mi nešel žádný sport, v ničem jsem nevynikala a tělocviku jsem se vyhýbala, co to jen šlo.

Číst více...