Naši trenéři a trenérky

Luboš Kopřiva

20240422 192136_FOTO

 

Ahoj, jmenuji se Luboš a aktivně se 10let věnuji silovému tréninku, 12let atletice, kde mé zaměření je na sprint. Dále 14let závodím v požárním sportu na republikové úrovni a v neposlední řadě poslední 3 roky reprezentuji Českou republiku v bobech.

 

Díky těmto dlouholetým zkušenostem mám hluboké pochopení principů tréninku a techniky cvičení. Moje práce je postavena na individuálním přístupu k tréninku, kde kladu důraz na správnou techniku a maximalizaci výkonu každého klienta.

 

 

Číst více...

Lucie Hajná

 Lucie HajnáJsem certifikovaná lektorka jógy a trenérka Dynamické neuromuskulární stabilizace (DNS), konceptu založeném na vývojové kineziologii. Pravidelně se vzdělávám na nejrůznějších specializovaných kurzech a zároveň čerpám z vlastních zkušeností se zdravotně-pohybovými problémy, které mne na tuto cestu přivedly.

Ať už se chcete ve svém těle cítit lépe, odpočinout si od každodenního stresu, zlepšit svou fyzičku nebo se prostě jen tak hýbat, ráda se s vámi potkám na některé z mých lekcí.

Kromě pohybu se věnuji i koučinku, relaxačním technikám a masážím.

Číst více...

Marianna Kušová

IMG 20230225_121632_Mariana

Ahoj, říkají mi Mari, je mi 35 let, vystudovala jsem FTVS (Fakulta tělesné výchovy a sportu) v Bratislavě a jsem mámou dvou dětí.

Práce osobního trenéra mě velice baví, ze všeho nejvíc to, jak naučit lidi správně cvičit a motivovat k dosažení cílů, které si stanovili.

Pomůžu vám zhubnout, přibrat na svalové hmotě, získat sílu, zlepšit držení těla nebo odstranit bolesti zad, díky cvičení.

Třináct let se věnuji také úpravě jídelníčků a nastavení cílené výživy pro váš správný progres a ty nejlepší výsledky.

Ráda také poradím maminkám při potížích s diastázou, zpevnění pánevního dna.

Číst více...

Ajka Fingerhutová

FingerhutovaAndrea-v1Sport mám prostě v srdíčku.
Začalo to cyklistikou, která mě baví dodnes. Postupně na ni navazovaly další sporty. Na mateřské ,,dovolené" mi začal sport chybět, a to byl první impuls věnovat se sportu intenzivněji. Zkrátka spojit příjemné s užitečným.
Začalo to kurzem K2 Hiking, pak Fitbox, trenérský kurz a jako prozatím poslední certifikát Miha Bodytec (EMS - elektrická stimulace svalů ).

Číst více...

Janča Cidlíková

CidlikovaJana2Ahoj cvičenci, jmenuji se Janča a jsem amatérský sportovní nadšenec, který miluje pohyb, protože pohyb je lék... Aktivnímu životnímu stylu se věnuji cca 12 let, kdy jsem si poprvé řekla, že bych konečně mohla se sebou ,,něco dělat" a své myšlení jsem proměnila v činy. Nikdy mi nešel žádný sport, v ničem jsem nevynikala a tělocviku jsem se vyhýbala, co to jen šlo.

Číst více...