Janča Cidlíková

CidlikovaJana2Ahoj cvičenci, jmenuji se Janča a jsem amatérský sportovní nadšenec, který miluje pohyb, protože pohyb je lék... Aktivnímu životnímu stylu se věnuji cca 12 let, kdy jsem si poprvé řekla, že bych konečně mohla se sebou ,,něco dělat" a své myšlení jsem proměnila v činy. Nikdy mi nešel žádný sport, v ničem jsem nevynikala a tělocviku jsem se vyhýbala, co to jen šlo.

Jako typická ženská jsem se sebou nikdy nebyla spokojená a všechny mé dietní postupy většinou vedly k tomu, že mi má váha vždy ukazovala víc, než jsem chtěla, a proto jsem si řekla dost.

Slova jsem proměnila v činy, začala sportovat, upravila jídelníček, absolvovala kurz výživového poradce, fitness instruktora a konečně pochopila, že pokud něco opravdu chci, musím si za tím jít a pokud to dokážu já, dokážou to i ostatní. Byla jsem úplně obyčejná holka, která si postupně plnila své sny. Začala jsem trénovat lidi, radila jim ohledně jídelníčku, sestavovala výživové a tréninkové plány, připravovala se na soutěž v bikini fitness, vyzkoušela si extrémní sporty jako je Spartan Race, Urban challenge, Wilsonka race a zaběhla si dva půlmaratony.

Aktivní životní styl se stal mou nedílnou součástí běžného života a naučil mě vnímat a chápat své tělo a mít radost z každého pohybu. Protože kdo chce, hledá způsob a kdo nechce, najde důvody.

Nabízené služby:

  • Skupinové lekce
  • Měření na přístroji InBody 370s, výživové poradenství
  • Osobní tréninky
  • Dozor ve fitku

Jančiny certifikáty:

jpgFitness

jpgKulturistika

jpgVýživový poradce